Выбери лебёдку WARN которая нужна именно тебе. Выбор большой - от мощных лебёдок для подготовленных внедорожников, от премиальной серии ZEON до простых лебёдок таких как Tabor Series.

Лебідки серії Industrial

Лебідки серії Industrial

Ця серія призначена для тих, хто використовує лебідки у своїй професійній діяльності, тобто щодня має потребу у надійному і безвідмовному помічнику. Гідравлічні і електричні лебідки серії Industrial ідеально підійдуть для евакуаторів, пожежної спецтехніки, військового транспорту, а також скрізь, де до техніки висовуються високі вимоги до надійності. Саме тому ці лебідки відповідають стандартам SAE J706 (США) - надійність і безвідмовність кожного елемента конструкції повинна перевершувати заявлені в технічних характеристиках у 2 рази. Більша частина комплектуючих будь-якої лебідки серії Industrial виробництва WARN перевершують заявлені стандарти у 3 (!!!) рази.

Серія Zeon

Серія Zeon

Саме завдяки лебідкам для позашляховиків, компанія WARN здобула всесвітнє визнання. Широка виробнича лінія дозволяє задовольняти найрізноманітніші вимоги, як любителів, так і професійних користувачів.