Вибери лебідку WARN яка потрібна саме тобі. Вибір великий - від потужних лебідок для підготовлених позашляховиків, від преміальної серії ZEON до простих лебідок таких як Tabor Series.

Лебідки серії Industrial

Лебідки серії Industrial

Ця серія призначена для тих, хто використовує лебідки у своїй професійній діяльності, тобто щодня має потребу у надійному і безвідмовному помічнику. Гідравлічні і електричні лебідки серії Industrial ідеально підійдуть для евакуаторів, пожежної спецтехніки, військового транспорту, а також скрізь, де до техніки висовуються високі вимоги до надійності. Саме тому ці лебідки відповідають стандартам SAE J706 (США) - надійність і безвідмовність кожного елемента конструкції повинна перевершувати заявлені в технічних характеристиках у 2 рази. Більша частина комплектуючих будь-якої лебідки серії Industrial виробництва WARN перевершують заявлені стандарти у 3 (!!!) рази.

Серія Zeon

Серія Zeon

Саме завдяки лебідкам для позашляховиків, компанія WARN здобула всесвітнє визнання. Широка виробнича лінія дозволяє задовольняти найрізноманітніші вимоги, як любителів, так і професійних користувачів.