У 1948 році Артур Варн заснував в США компанію WARN. Основним напрямком діяльності на той момент було виробництво комплектів відключення маточини ( «хабів») для величезної кількості військових позашляховиків марки Jeep, які залишилися на службі після Другої світової війни. «Хаби» перетворювали легендарний позашляховик в автомобіль, зручний для використання на дорогах загального користування. Перша лебідка була розроблена в 1959 році. З тих пір компанія WARN є піонером в галузі технічних новацій для лебідок і не раз отримувала високі нагороди за свої досягнення. У 70-х роках ХХ століття в програмі WARN з'явилися: механічні та автоматичні «хаби» для всіх повнопривідних автомобілів, нові версії гідравлічних і електричних лебідок, нові системи кріплення. До кінця цього періоду компанія WARN почала довгострокову, безперервну донині співпрацю з компанією FORD, одним з найбільших світових виробників автомобілів. Потужні і витривалі лебідки WARN стали вибором такого великого виробника автомобілів, як концерн AM GENERAL, що випускає легендарний Hummer. У 80-х до переліку продукції компанією WARN були додані нові групи товарів: розширювачі крил для позашляховиків і такелаж для любителів офф-роуду. Також, у 80-х, почав стрімко розвиватися ринок ATV (від англ. «All terrain vehicle» - Вседорожний транспортний засіб, у нас просто - квадроцикл), і компанія WARN налагодила виробництво та запатентувала першу лебідку для ATV. У 90-х було розширено і реконструйовано виробництво, WARN вийшов на лідируючі позиції з виробництва лебідок серії ATV, отримав сертифікацію за стандартом ISO 9001 / QS-9000. У 2002 році з'явилася серія лебідок WARN Works, які призначені для використання на будівництвах, СТО, човнових трейлерах, лафетах для спортивних авто і т.д.

На сьогоднішній день в США компанія WARN займає площу понад 400 тис. квадратних футів - це дві виробничі площадки в штаті Орегон і технічний відділ в Лівонії, штат Мічиган. Продукція WARN має сертифікати якості ISO 9001: 2000, ISO / TS 16949 і що стосується довкілля ISO 14001. Виробниче відділення в Мексиці займає ще 25 тис. квадратних футів.

Маючи представників більш ніж в 65 країнах по всьому світу, WARN визнаний одним з найбільш відомих брендів серед всієї продукції для любителів офф-роуду. У своєму переліку компанія WARN нараховує більше 600 найменувань товарів і аксесуарів: лебідки, установчі комплекти, такелажні блоки, шакли, стропи, розширювачі крил, додаткова оптика, змінні бампери, комплекти включення / відключення передньої маточини, і т.д. На сьогоднішній день висока якість і безвідмовність безперечно забезпечує компанії WARN лідируючу позицію на світовому ринку з виробництва лебідок.