Любі друзі!

З радістю повідомляємо Вам, що в 2015 році компанія «4х4 Офф-Роуд Центр», ексклюзивний представник WARN в Україні, стала титульним спонсором Чемпіонату України з кантрі-кросу для квадроциклів «Ukraine Cross-Country»!

Компанія WARN (США) постійно розширює лінійку аксесуарів для квадроциклів різних марок. На сьогоднішній день, крім висококласних лебідок, це відвали для снігу і піску, системи кріплення до них, захисту днища / важелів і передні силові бампери, такелаж і додаткові системи освітлення http://www.warn.com.ua/catalog/kvadro/ . Саме тому ми вибрали компанію WARN, бренд, який популярний у усьому світі серед професіоналів техніки 4х4, для підтримки змагань ATV / UTV в Україні. І тепер червона буква «W» буде незмінно супроводжувати змагання протягом 2015 року.

Запрошуємо Вас взяти участь у 1-му етапі Чемпіонату, який називається «Крижаний драйв AEROCITY» і пройде 28.02.15 на Аеродромі «Бородянка», смт. Бородянка, Бородянського району Київській області. Ви також можете відвідати цей захід як глядач - вхід вільний. Детальніше про змагання можна дізнатися тут: http://race.atv-adrenalin.com.ua/